Право на захист

Наш навчальний заклад відвідали представники благодійної організації “Благодійний фонд. Право на захист.”Вони поспілкувалися з внутрішньо переміщеними жителями, які тимчамово прживають в гуртожитку ,провели моніторинг потреб.

Зустріч відбулася в теплій і дружній обстановці.

🚗 Наші колеги з Львівського офісу БФ “Право на захист” – консультант із соціальних питань Ігор Слотюк та спеціаліст з оцінки потреб Юрій Сасанчин, відвідали місце компактного проживання переселенців у м. Кам’янка-Бузька.

👨‍💼 Вони проконсультували переселенців щодо доступу до правової допомоги та соціальних послуг. Так, пані Світлана* є самотньою, не має доходів та жодних засобів для проживання. Розповіли їй про можливості оформлення соціальних виплат, фіксації втрати майна.

🏫 Керівники закладу показали приміщення МКП, розповіли про умови проживання людей, про потреби для покращення побуту, про спільні зусилля колективу закладу, громади та волонтерів у допомозі тим, хто рятується від війни.

🧹 Люди також пропонують адміністрації свою допомогу в облаштуванні МКП – долучаються до прибирання приміщень та територій, беруть участь у просвітницьких заходах, охоче покращують рівень володіння українською мовою.

🎨 Так, Віталій* із Харкова – художник. Чоловік вирішив зробити подарунок училищу та малює герб України. Люди, які знайшли прихисток у громаді запевнили наших колег, що задоволені умовами проживання та подякували за піклування.

🥔 Водночас представники адміністрації прихистку зізналися, що ресурси й засоби для утримання переселенців вичерпуються, виникає потреба в продуктах. Попри те – налаштовані оптимістично і, за потреби, готові й надалі тримати свій “фронт”.

Якщо ви маєте питання, що стосуються перетину кордону, відновлення втрачених документів, соціальних виплат, тимчасового житла тощо, телефонуйте щодня з 7.00 до 22.00 за номерами гарячої лінії:

🟢VODAFONE: +380995075090

🔵KYIVSTAR: +380685075090

🟣LIFECELL: +380935075090

або пишіть нам в Телеграм: https://t.me/pravonazahyst

*імена змінені

У матеріалі використані фото МКП.

UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні

У ВПУ№71 м.Кам’янка-Бузька відбулись урочистості до дня працівника освіти.Освітян нашого закладу привітали директор Антоняк Галина Михайлівна , голова профспілкового комітету Кушпіт Марія Петрівна та здобувачі освіти ВПУ№71. На святкуванні директор Антоняк Галина Михайлівна повідомила, що  трудовий колектив нашого закладу нагороджено ПОДЯКОЮ Департаменту освіти і науки Львівської ОДА, та подякувала працівникам за сумлінну працю.

Учениця І курсу групи #15 Ніколюк Адріана 28.09.2022р. взяла участь у творчій зустрічі-майстерні юних поетів та прозаїків – здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з членом Національної спілки письменників України Григорієм Васяновичем та українською поетесою Марією Людкевич.

21 вересня весь світ відзначав міжнародний День Миру, а ми, українці ,молимося до Бога,щоб цей мир прийшов і у наші домівки. Адже 24 лютого ми всі прокинулися не від звуку будильника чи запаху ароматної кави з кухні, ми прокинулися від війни…23 вересня бібліотекарем ВПУ №71 для здобувачів освіти було проведено захід присвячений ДНЮ МИРУ. Учні […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x