Вище професійне училище №71 м. Кам'янка-Бузька Львівської області
запрошує на навчання за такими спеціальностями

Підвищення кваліфікації, перепідготовка та інше

№ П.П. Назва професій Тривалiсть Вартість Вид професійної підготовки

Прийом громадян до Вищого професійного училища №71 м. Кам'янка-Бузька здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем: кваліфікований робітник.

Професії

Код ДК

4121, 4112

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

Денна

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

(4121) Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Обліковець – працівник, який займається реєстрацією господарських даних, забезпечує оптимальну економічну діяльність господарства через здійснення суворого обліку.  Професія бухгалтера відноситься до однієї з найстаріших. 

Вже в Стародавній Індії існували бухгалтери з обліку ведення сільськогосподарського виробництва.Кінцевому формуванню бухгалтерського обліку сприяв широкий розвиток торгівлі в таких великих італійських містах, як Флоренція, Мілан, Венеція та ін. Із відкриттям Америки, шляхів в Індію торгівля значно розширилась. Це остаточно сформувало бухгалтерський облік як облік банківський і торгівельний.Потреба в обліку доходів і витрат, а також у регулюванні грошових потоків постійно зростає. Це багато в чому визначає високу популярність професії обліковець з реєстрації бухгалтерських даних в наші дні. Фахівці фінансового сектора економіки дотепер залишаються найбільш затребуваними на ринку і працюють практично у всіх галузях господарства, сфери послуг, фінансових та наукових установах.Досвідчені представники професії, постійно підвищуючи свою кваліфікацію, стають аудиторами, фінансовими директорами, директорами з економіки та фінансів, або відкривають власний бізнес – аудиторську чи консалтингову фірму.

 

Код ДК

7122, 7141, 7133

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Муляр. Маляр. Штукатур

Професія муляра, штукатура, маляра цінується й шанується в усіх країнах світу, бо її представники створюють найнеобхідніше для людини – нові житлові масиви, промислові комплекси, багато інших будівель, реставрують, ремонтують старі будинки. Будівельників різних професій потрібно дедалі більше. Отже тим з вас, юні друзі, хто захоче стати мулярем чи штукатуром або малярем, знайдеться де прикласти свої сили, знання, ентузіазм. У будь-якому місті чи селі, в будь-якій країні можна побачити наслідки праці людей однієї з найнеобхідніших на Землі професій – житлові будинки, палаци, мости, електростанції, заводи… Розкопується древнє місто – і перед нашими очима виникають руїни старих споруд. І усе це створили будівничі руки.Професія будівельника має сталий попит на ринку праці. Працевлаштуватись будівельник може в будівельних організаціях, на підприємствах різних форм власності. Ризик безробіття пов’язаний з недостатнім досвідом або низькою кваліфікацію.При необхідності будівельник, який має відповідний практичний досвід, може працювати стропальником, такелажником, бетонярем, а набувши необхідних навичок, монтажником з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій.

 

Код ДК

5122, 5123

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Кухар. Офіціант

Це творча професія сфери ресторанного сервісу, одна з найбільш престижних професій.

Щоб забезпечити високий рівень обслуговування в сучасних ресторанах та кафе, офіціант повинен володіти різними видами обслуговування споживачів та сервіровки столів в ресторанах, кафе та барах з включенням в меню виготовлених на замовлення фірмових страв, напоїв.

Попит на фахівців з професії офіціант на ринку праці є дуже високий.

По даній спеціальності в училищі сучасно обладнані майстерні виробничого навчання, де учні мають можливість набути практичних знань.

Код ДК

8331, 7233, 8322

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (кат. A1, A2, B1) (7233). Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів кат. C, B

На українському ринку праці активно шукають кваліфікованих трактористів-машиністів. Нині ці робітники на вагу золота. Розвінчати міф «непрестижної професії» можуть описи вакансій, у яких трактористам пропонується зарплата вище середнього рівня. А ми розкажемо, як влаштований робочий процес тих, чиї руки міцно тримають кермо сільгосптехніки.

Все міняється в цьому світі, але сільська праця, як і раніше, необхідна всім і кожному. Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні.

Тракторист-машиніст с/г виробництва – одна з провідних професій у сучасному сільськогосподарському виробництві.

Спеціаліст цієї професії повинен знати:

принципи роботи усіх видів спеціалізованих машин, що виконують меліоративні роботи;

причіпні й начіпні машини, вміти користуватися ними;

ознаки і причини найбільш поширених несправностей, які виникають в процесі експлуатації;

систему технічного обслуговування, виконувати слюсарно–монтажні роботи (розбирати машину, ремонтувати деталі або замінювати їх новими, складати окремі вузли тракторів, автомобілів, різних сільськогосподарських машин);

користуватися робочим інструментом, технологічними картами з організації і технології виконання сільськогосподарських і ремонтних робіт;

розумітися на контрольно-вимірювальних приладах.

Слюсар з ремонту  сільськогосподарських машин і устаткування

обслуговує трактори, комбайни різних марок та значний парк машин: ґрунтообробні (плуги, борони, лущильники, культиватори, котки тощо), поливні, посівні та посадочні, машини для захисту рослин, для заготівлі сіна чи силосування, для збирання технічних культур і картоплі, зерноочисних та багато інших.

Жодна сільськогосподарська машина або механізм не можуть бути відремонтовані без розбирання, припасування, регулювання, тобто без участі слюсаря, який ліквідовує несправності машин та окремих механізмів, подовжує термін їхньої роботи, повніше використовує ресурс усіх вузлів машин.

Людина цієї професії має  знання механіки, математики, креслення, знає  будову, принцип дії, призначення та правила експлуатації машин і способи усунення несправностей; способи застосування і зберігання вимірювального інструменту; основні властивості металів, основи організації ремонтного виробництва і слюсарної справи.

Водій автотранспортних засобів (категорії «С», «В»)

Як правило, люди, які одного разу вибрали для себе професію водія, пов’язують із нею все своє життя. Кожен, хто збирається стати професійним водієм, має досконало опанувати мистецтво водіння автомобіля: легкового та вантажного. А для цього потрібно не просто знати правила дорожнього руху, а й вміти правильно застосовувати їх, також для раціональної експлуатації автомобіля необхідно добре знати його будову, правила обслуговування механізмів, агрегатів, приладів.
Успішному освоєнню професії сприяє наявність інтересу до техніки, технічної творчості, прагнення працювати з машинами.

Якщо Ви обрали одну із цих професій, то якісні теоретичні знання та вагому практичну підготовку  можете отримати саме у нашому закладі професійної освіти!

Код ДК

4113

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

Денна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в області інформаційних технологій.

Сферою професійного використання випускників даної професії є сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної, офісної та побутової техніки; Інтернет-провайдери; фірми-розробники програмних продуктів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.

Спецiалiзацiя:

  • налагоджування системного та прикладного програмного забезпечення; захист iнформацiї;
  • обслуговування та модернiзацiя ПК, периферiйних пристроїв, офiсного устаткування;
  • дiагностування несправностей в роботi апаратних засобiв i програмних продуктiв;
  • створення документiв, таблиць, баз даних, графiчних об’єктiв, анiмацiй, тривимiрних об’єктiв, вiдеоматерiалiв;
  • розробка й створення Веб-сайтiв; розмiщення та обслуговування Веб-сайтiв;
  • реклама та продаж комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, периферiйних пристроїв, витратних матерiалiв та мережевого обладнання.

Код ДК

Термін навчання

Форма навчання

Денна

«Тракторист-машиніст сільськогосподарськоговиробництва(категорії «А1», «А2», «В1»), слюсар-ремонтник, водійавтотранспортних засобів (категорії «С»), водій автотранспортнихзасобів (категорії «В»)».

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. на базі 9 класів

Код ДК

4121, 4112

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

Денна

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

(4121) Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Обліковець – працівник, який займається реєстрацією господарських даних, забезпечує оптимальну економічну діяльність господарства через здійснення суворого обліку.  Професія бухгалтера відноситься до однієї з найстаріших. 

Вже в Стародавній Індії існували бухгалтери з обліку ведення сільськогосподарського виробництва.Кінцевому формуванню бухгалтерського обліку сприяв широкий розвиток торгівлі в таких великих італійських містах, як Флоренція, Мілан, Венеція та ін. Із відкриттям Америки, шляхів в Індію торгівля значно розширилась. Це остаточно сформувало бухгалтерський облік як облік банківський і торгівельний.Потреба в обліку доходів і витрат, а також у регулюванні грошових потоків постійно зростає. Це багато в чому визначає високу популярність професії обліковець з реєстрації бухгалтерських даних в наші дні. Фахівці фінансового сектора економіки дотепер залишаються найбільш затребуваними на ринку і працюють практично у всіх галузях господарства, сфери послуг, фінансових та наукових установах.Досвідчені представники професії, постійно підвищуючи свою кваліфікацію, стають аудиторами, фінансовими директорами, директорами з економіки та фінансів, або відкривають власний бізнес – аудиторську чи консалтингову фірму.

 

Правила прийому Документи до вступу

Муляр. Маляр. Штукатур на базі 9 класів

Код ДК

7122, 7141, 7133

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Муляр. Маляр. Штукатур

Професія муляра, штукатура, маляра цінується й шанується в усіх країнах світу, бо її представники створюють найнеобхідніше для людини – нові житлові масиви, промислові комплекси, багато інших будівель, реставрують, ремонтують старі будинки. Будівельників різних професій потрібно дедалі більше. Отже тим з вас, юні друзі, хто захоче стати мулярем чи штукатуром або малярем, знайдеться де прикласти свої сили, знання, ентузіазм. У будь-якому місті чи селі, в будь-якій країні можна побачити наслідки праці людей однієї з найнеобхідніших на Землі професій – житлові будинки, палаци, мости, електростанції, заводи… Розкопується древнє місто – і перед нашими очима виникають руїни старих споруд. І усе це створили будівничі руки.Професія будівельника має сталий попит на ринку праці. Працевлаштуватись будівельник може в будівельних організаціях, на підприємствах різних форм власності. Ризик безробіття пов’язаний з недостатнім досвідом або низькою кваліфікацію.При необхідності будівельник, який має відповідний практичний досвід, може працювати стропальником, такелажником, бетонярем, а набувши необхідних навичок, монтажником з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій.

 

Правила прийому Документи до вступу

Кухар. Офіціант на базі 9 класів

Код ДК

5122, 5123

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Кухар. Офіціант

Це творча професія сфери ресторанного сервісу, одна з найбільш престижних професій.

Щоб забезпечити високий рівень обслуговування в сучасних ресторанах та кафе, офіціант повинен володіти різними видами обслуговування споживачів та сервіровки столів в ресторанах, кафе та барах з включенням в меню виготовлених на замовлення фірмових страв, напоїв.

Попит на фахівців з професії офіціант на ринку праці є дуже високий.

По даній спеціальності в училищі сучасно обладнані майстерні виробничого навчання, де учні мають можливість набути практичних знань.

Правила прийому Документи до вступу

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (кат. A1, A2, B1) (7233). Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів кат. C, B на базі 9 класів

Код ДК

8331, 7233, 8322

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

денна

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (кат. A1, A2, B1) (7233). Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів кат. C, B

На українському ринку праці активно шукають кваліфікованих трактористів-машиністів. Нині ці робітники на вагу золота. Розвінчати міф «непрестижної професії» можуть описи вакансій, у яких трактористам пропонується зарплата вище середнього рівня. А ми розкажемо, як влаштований робочий процес тих, чиї руки міцно тримають кермо сільгосптехніки.

Все міняється в цьому світі, але сільська праця, як і раніше, необхідна всім і кожному. Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні.

Тракторист-машиніст с/г виробництва – одна з провідних професій у сучасному сільськогосподарському виробництві.

Спеціаліст цієї професії повинен знати:

принципи роботи усіх видів спеціалізованих машин, що виконують меліоративні роботи;

причіпні й начіпні машини, вміти користуватися ними;

ознаки і причини найбільш поширених несправностей, які виникають в процесі експлуатації;

систему технічного обслуговування, виконувати слюсарно–монтажні роботи (розбирати машину, ремонтувати деталі або замінювати їх новими, складати окремі вузли тракторів, автомобілів, різних сільськогосподарських машин);

користуватися робочим інструментом, технологічними картами з організації і технології виконання сільськогосподарських і ремонтних робіт;

розумітися на контрольно-вимірювальних приладах.

Слюсар з ремонту  сільськогосподарських машин і устаткування

обслуговує трактори, комбайни різних марок та значний парк машин: ґрунтообробні (плуги, борони, лущильники, культиватори, котки тощо), поливні, посівні та посадочні, машини для захисту рослин, для заготівлі сіна чи силосування, для збирання технічних культур і картоплі, зерноочисних та багато інших.

Жодна сільськогосподарська машина або механізм не можуть бути відремонтовані без розбирання, припасування, регулювання, тобто без участі слюсаря, який ліквідовує несправності машин та окремих механізмів, подовжує термін їхньої роботи, повніше використовує ресурс усіх вузлів машин.

Людина цієї професії має  знання механіки, математики, креслення, знає  будову, принцип дії, призначення та правила експлуатації машин і способи усунення несправностей; способи застосування і зберігання вимірювального інструменту; основні властивості металів, основи організації ремонтного виробництва і слюсарної справи.

Водій автотранспортних засобів (категорії «С», «В»)

Як правило, люди, які одного разу вибрали для себе професію водія, пов’язують із нею все своє життя. Кожен, хто збирається стати професійним водієм, має досконало опанувати мистецтво водіння автомобіля: легкового та вантажного. А для цього потрібно не просто знати правила дорожнього руху, а й вміти правильно застосовувати їх, також для раціональної експлуатації автомобіля необхідно добре знати його будову, правила обслуговування механізмів, агрегатів, приладів.
Успішному освоєнню професії сприяє наявність інтересу до техніки, технічної творчості, прагнення працювати з машинами.

Якщо Ви обрали одну із цих професій, то якісні теоретичні знання та вагому практичну підготовку  можете отримати саме у нашому закладі професійної освіти!

Правила прийому Документи до вступу

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення на базі 9 класів

Код ДК

4113

Термін навчання

2 роки 10 місяців

Форма навчання

Денна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в області інформаційних технологій.

Сферою професійного використання випускників даної професії є сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної, офісної та побутової техніки; Інтернет-провайдери; фірми-розробники програмних продуктів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.

Спецiалiзацiя:

  • налагоджування системного та прикладного програмного забезпечення; захист iнформацiї;
  • обслуговування та модернiзацiя ПК, периферiйних пристроїв, офiсного устаткування;
  • дiагностування несправностей в роботi апаратних засобiв i програмних продуктiв;
  • створення документiв, таблиць, баз даних, графiчних об’єктiв, анiмацiй, тривимiрних об’єктiв, вiдеоматерiалiв;
  • розробка й створення Веб-сайтiв; розмiщення та обслуговування Веб-сайтiв;
  • реклама та продаж комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, периферiйних пристроїв, витратних матерiалiв та мережевого обладнання.

Правила прийому Документи до вступу

«Тракторист-машиніст сільськогосподарськоговиробництва(категорії «А1», «А2», «В1»), слюсар-ремонтник, водійавтотранспортних засобів (категорії «С»), водій автотранспортнихзасобів (категорії «В»)». на базі 11 класів

Код ДК

Термін навчання

Форма навчання

Денна

«Тракторист-машиніст сільськогосподарськоговиробництва(категорії «А1», «А2», «В1»), слюсар-ремонтник, водійавтотранспортних засобів (категорії «С»), водій автотранспортнихзасобів (категорії «В»)».

Правила прийому Документи до вступу