Захист дипломних проектів фахових молодших бакалаврів за спеціальністю “Агроінженерія.

Захист дипломних проектів фахових молодших бакалаврів за спеціальністю “Агроінженерія.”
Пройшло 5-років навчання , наші учні на порозі дорослого, самостійного життя.
З теплими напутніми словами, з побажанням успіху на захисті дипломних та в майбутньому звернулася до учнів директор училища Галина Михайлівна Антоняк.
Цікаві проекти, належний захист, мрії на майбутнє. Ми знову побачили, наша праця не проходить марно.

І слова учнів “Ми б ще повернулися в училище на 5-років”, як підсумок роботи всього великого колективу училища.

У ВПУ№71 м.Кам’янка-Бузька відбулись урочистості до дня працівника освіти.Освітян нашого закладу привітали директор Антоняк Галина Михайлівна , голова профспілкового комітету Кушпіт Марія Петрівна та здобувачі освіти ВПУ№71. На святкуванні директор Антоняк Галина Михайлівна повідомила, що  трудовий колектив нашого закладу нагороджено ПОДЯКОЮ Департаменту освіти і науки Львівської ОДА, та подякувала працівникам за сумлінну працю.

Учениця І курсу групи #15 Ніколюк Адріана 28.09.2022р. взяла участь у творчій зустрічі-майстерні юних поетів та прозаїків – здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з членом Національної спілки письменників України Григорієм Васяновичем та українською поетесою Марією Людкевич.

21 вересня весь світ відзначав міжнародний День Миру, а ми, українці ,молимося до Бога,щоб цей мир прийшов і у наші домівки. Адже 24 лютого ми всі прокинулися не від звуку будильника чи запаху ароматної кави з кухні, ми прокинулися від війни…23 вересня бібліотекарем ВПУ №71 для здобувачів освіти було проведено захід присвячений ДНЮ МИРУ. Учні […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x